تعمیر و سرویس انواع آبگرمکن بوتان ، لورچ و ....در کرج

  • چهارشنبه 23 آبان 1397
  • 1751 نفر

رویال سرویس البرز مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس انواع آبگرمکن آمادگی خود راجهت هرگونه تعمیرات و سرویس زمستانه با کادری مجرب از متخصصین در کوتاهترین زمان ممکن اعلام می دارد. لذا ازکلیه نمایندگی ها ؛ تعمیرکاران ؛ شرکتهای صنعتی ؛ بانکها ؛ رستورانها ؛ سالنهای ورزشی ؛ بیمارستانها ؛ هتلها ؛ و مصرف کنندگان محترم خواهشمند است جهت هرگونه سفارش انجام کار فنی و یا تعمیرات و سرویس تخصصی با تلفنهای ما تماس حاصل فرمایید تا دراسرع وقت کادر آماده ومجرب مابه نیازهای فنی شما پاسخ د هند.

مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس آبگرمکن  در کرج ( تعمیرات آبگرمکن  در کرج)

رویال سرویس البرز، خدمات فنی، تعمیر و سرویس انواع لوازم برقی( تعمیرات  آبگرمکن در کرج)

رویال سرویس البرز مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس انواع آبگرمکن آمادگی خود راجهت هرگونه تعمیرات و سرویس زمستانه با کادری مجرب از متخصصین  در کوتاهترین زمان ممکن اعلام می دارد. لذا ازکلیه نمایندگی ها ؛ تعمیرکاران ؛ شرکتهای صنعتی ؛ بانکها ؛ رستورانها ؛ سالنهای ورزشی ؛ بیمارستانها ؛ هتلها ؛ و مصرف کنندگان محترم خواهشمند است جهت هرگونه سفارش انجام کار فنی و یا تعمیرات و سرویس تخصصی با تلفنهای ما تماس حاصل فرمایید تا دراسرع وقت کادر آماده ومجرب مابه نیازهای فنی شما پاسخ د هند.

 آدرس: میدان شهید فهمیده ساختمان زمرد ط 2 واحد 6

تلفن تهران:02155881487    02155881490

تلفن کمالشهر:02634725677   02634725680

تلفن کرج:02632716856    09109427450

آب‌گرم‌کن وسیله‌ای است که معمولاً برای گرم‌کردن آب بکار گرفته می‌شود. در مصارف خانگی از آب گرم شده اغلب برای شستن ظروف و پوشاک، استحمام، غذاپزی و گرم کردن محیط منزل استفاده می‌شود. در مصارف صنعتی اغلب از آب‌گرم‌کن‌هایی استفاده می‌شود که توان تولید بخار فوق داغ را داشته باشد.

اصولا ایراداتی که موجب تعمیر آبگرمکن می‌شود شامل موارد زیر می باشد :

•    جرقه نزدن فندک و یا ترموستات آبگرمکن

•    روشن نماندن شعله شمعک آبگرمکن

•    گرم نشدن آب آبگرمکن

•    کم شدن فشار آب آبگرمکن

انواع آب‌گرم‌کن

۱- آبگرمکن های نوع مستقیم: نفتی، گازی، الکتریکی (منبع انرژی، درون آبگرمکن تعبیه شده است.)

۲- آبگرمکن های نوع غیرمستقیم: دوجداره، کویلی، آبگرمکن خورشیدی (منبع انرژی در جای دیگری قرار دارد. مانند آبگرمکن هایی که منبع تولید انرژی آن        ها در موتورخانه ها قرار دارد.)

آبگرمکن نفتی

در آبگرمکن های نفتی، نفت منبع تولید انرژی و حرارت است. نفت پس از عبور از کاربراتور به وسیله لوله های رابط به اجاق (محفظه احتراق) می رسد و در آنجا در مجاورت هوایی که از روزنه های اجاق وارد می شود ، مشتعل شده و ایجاد حرارت می کند. گرمای حاصل از سوخت باعث گرم شدن آب می شود. تعیین میزان سوخت ورودی به دستگاه، توسط کاربراتور انجام می شود. مقداری از حرارت در دودکش ها تلف شده و به همراه میزان قابل توجهی دود از دودکش خارج می گردد. به طور مثال آبی با دمای ۵۰ درجه سانتی گراد مورد نیاز است ،کاربراتور را روی عدد ۳ قرار می دهیم، وقتی دمای آب به ۵۰ رسید، ترموستات با تشخیص درجه گرمای آب، مانع از سوخت رسانی کامل به دستگاه می شود، (به طور کامل آن را نمی بندد تا همچنان شعله در اجاق داشته باشیم و خاموش نشود.) و در واقع کاربراتور همیشه نشتی دارد. هر چه دودکش بلندتر باشد مکش آن بیشتر شده و موجب انتقال دود به سمت بالا می گردد.
چنانچه در دود حاصل از سوختن شعله، هوا (اکسیژن) وجود داشته باشد، دود به رنگ سفید خواهد بود. دود سیاه رنگ نشان دهنده وجود سوخت ناخالص در ماده سوختنی ست. ظرفیت حرارتی آبگرمکن را، کاربراتور، اجاق و عددی که روی کاربراتور، تعیین می کند.

آبگرمکن گازی 

در آبگرمکن گازی، گاز منبع تولید انرژی و حرارت است و به دو صورت کپسول و گاز شهری وجود دارد. کپسول ها حاوی مایع تحت فشار هستند.

* رگولاتور: تنظیم کننده فشار گاز شهری        

* شیر تنظیم گاز: شیر اصلی + شیر پیلوت

در آبگرمکن های گازی، زمانی که ترموستات به درستی کار نکند، دما و فشار درون دستگاه افزایش می یابد.شیر اطمینان در دستگاه های استاندارد به منظور کاهش فشار درون دستگاه  و ممانعت از ترکیدن آبگرمکن تعبیه شده است. آب داغ از لوله متصل به شیر اطمینان، خارج شده و فشار کاهش می یابد.
شیر پیلوت موجب می شود همواره شعله کوچکی روشن باشد. عدم وجود شعله پیلوت در دستگاه آبگرمکنسبب می گردد محیط از گاز اشباع شده و با هر جرقه ای خطر انفجار وجود داشته باشد.

آبگرمکن گاز فوری

یکی از معایب این نوع آبگرمکن ها، قطع شعله بلافاصله پس از بستن شیر آب گرم می باشد. در صورت بستن شیر آب گرم شعله قطع شده و آب سرد خواهد شد، البته شعله پیلوت همچنان روشن است.

آبگرمکن الکتریکی

این آبگرمکن آلودگی نفت و گاز ندارد. آبگرمکن های الکتریکی ساده ترین و سالم ترین (کمترین میزان آلودگی) نوع آبگرمکن ها هستند، البته اگر برق ارزان در اختیار ما باشد. هرگاه دما به میزان مورد نیاز رسید، ترموستاتجریان الکتریکی را قطع می کند. در آبگرمکن برقی، دمای آب با یک ترموستات کنترل می شود (چنانچه دمای آب از حد مطلوب بالا تر رود، المنت خاموش شده و چنانچه دمای آب از حد مطلوب پایین تر بیاید، المنت روشن می شود) و این بدان معناست که در کل ساعات شبانه روز و بسته به مصرف آب، از برق استفاده می شود.

آبگرمکن دوجداره

در آبگرمکن های دوجداره، جهت جلوگیری از اتلاف گرما، از عایق در جداره خارجی آبگرمکن استفاده می شود.

آبگرمکن کویلی

در آبگرمکن کویلی، زمانی که آب به دمای مورد نیاز رسید، پمپ، جریان آب را قطع می کند. در صورت نیاز مجدد به آب گرم، ترموستات پمپ را به کار می اندازد و جریان دوباره تکرار می شود.

کلکتور خورشیدی (گردآور خورشیدی)

کلکتورهای حرارتی خورشیدی به عنوان قلب سیستم های گرمایش خورشیدی وظیفه جذب انرژی خورشید را بر عهده دارند. این کلکتورها به دو دسته کلی متمرکز کننده و غیر متمرکز کننده تقسیم می گردند.کلکتورهای غیرمتمرکز کننده شامل کلکتورهای صفحه تخت و کلکتورهای لوله خلاء می باشند که برای تامین آب گرم و گرمایش فضا به کار می روند. این کلکتورها از بخش های صفحه جاذب، شیشه، عایق و قاب تشکیل شده اند. کلکتورها معمولا از صفحاتی فلزی تشکیل می شوند که دارای پوششی جاذب هستند. در زیر این صفحات لوله هایی جوش خورده است که در داخل آنها سیال عامل به گردش در می آید و با عبور از طول لوله، گرم می شود. سیال گرم شده، حامل انرژی خورشیدی است که از آن در مصارف گوناگون استفاده می نمایند.

عواملی که موجب بروز انفجار می شوند:

– خراب شدن ترموکوبل که باعث می شود  در صورت خاموش شدن آبگرمکن جریان گاز به صورت اتومات قطع نشود و باعث نشت گاز و انفجار می شود.

– عدم وجود شیر اطمینان

– خرابی شیر اطمینان

– شیر گاز آبگرمکن نباید به وسیله گاز سوز دیگری متصل باشد.

نکات ایمنی درمورد آبگرمکن ها:  

– لازم است هر ۳ ماه یک بار شیر های فشار شکن یا سوپاپ اطمینان را به صورت دستی فعال نموده تا رسوبات موجود در مسیر برطرف شده و از صحت         عمل آن مطمئن شویم.

– از سلامت ترموکوپل و سیستم حرارتی مطمئن شوید. برای این منظور باید درجه آبگرمکن را به شماره بالا برده در صورت استارت شدن مشخص است که       سیستم سالم است و با انجام عمل عکس باید سیستم قطع گردد.

– کلیه ی دیگ های بخار منبع آبگرمکن و منبع پکیج باید مجهز به شیر های خودکار یک طرفه باشند. تا ورود آب به مخزن امکان پذیر بوده و خروج آب امکان     پذیر نباشد.

– تمامی نکات ایمنی و استاندارد ملی برای لوازم گاز سوز باید در خصوص آبگرمکن رعایت شود.

اصلی ترین تفاوت پکیج و آبگرمکن

پکیج ،یک موتورخانه کامل با بالاترين بازدهی و کیفیت و با کمترين مصرف انرژی و فضا می باشد از نظر خطر پذیری هم بدلیل استفاده استانداردهای مطلق اروپایی و تامین گرمایش با آب گرم و رادیاتور ،خطر پذیری ساختمان توسط بخاری و آبگرمکن حذف شده و دیگر هیچ نیازی به آبگرمکن و بخاری در ساختمان نیست و این اصلی ترینتفاوت پکیج و آبگرمکن می باشد.

راهنمای خرید آبگرمکن

از آن جا که دسترسی به آب گرم دایمی در منازل و سایر اماکن از اهمیت زیادی برخوردار است، برای انتخاب یک دستگاه آبگرمکن مناسب باید به نکات خاصی دقت نمود. اولین و مهمترین مسئله در زمینه آبگرم کن ها، ایمن بودن آن هاست. به این منظور باید دستگاهی را انتخاب کرد که از تمام سیستم های ایمنی استاندارد برخوردار بوده و به علاوه حتماٌ به شیر اطمینان و کلید حرارتی هم مجهز باشد. در زمان خرید، به نوع سوخت آبگرم کن هم باید توجه کرد. به طور کلی آبگرمکن ها در انواع گازی، نفتی، برقی و خورشیدی هستند. در این میان انواع گازی آن ها به سبب همیشه در دسترس بودن انرژی گاز، مقرون به صرفه بودن و تمیز بودن آن از استقبال بیشتری برخوردارند.
این روز ها آب گرمکن های خورشیدی هم متداول شده اند. در حقیقت این آب گرمکن ها مقرون به صرفه ترین نوع هستند. تنها مشکل آن ها این است که در فصل زمستان به دلیل کوتاهی طول روز ها و هوای ابری بیشتر، نمی توانند دمای آب را از حدود 75 درجه، بالاتر ببرند.
از نظر شکل، آبگرمکن ها به صورت ایستاده یا دیواری هستند. از جهت اندازه، آبگرمکنی انتخاب کنید که با فضای خانه شما متناسب باشد. علاوه بر آن آبگرم کنی انتخاب کنید که با اشغال فضای کمتر، آب گرم مورد نیاز شما را فوری و به صورت مستمر فراهم کند، به شکلی که همیشه به محض باز کردن شیر، آب گرم آماده بوده و با استفاده مکرر هم آب یخ نکند.
 نکته دیگر توجه به میزان مصرف آب گرم کن هاست که معمولاٌ بر روی برچسب انرژی آن ها درج شده است. برای صرفه جویی در هزینه های خود حتماٌ آبگرمکنی را انتخاب کنید که کم مصرف باشد. به طور کلی آب گرمکن های دیواری نسبت به انواع ایستاده آن ها انرژی کمتری مصرف می کنند.
 در آخر فراموش نکنید که نصب و تعمیر لوازم خانگی گازسوز کاری است که حتماٌ باید توسط سرویس کار مجاز و متخصص انجام شود.برای نصب ، راه اندازی و یا تعمیر انواع آبگرمکن در استان البرز  با متخصصین رویال سرویس البرز  تماس حاصل  نمایید.

رویال سرویس البرز مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس انواع آبگرمکن آمادگی خود راجهت هرگونه تعمیرات و سرویس زمستانه با کادری مجرب از متخصصین  در کوتاهترین زمان ممکن اعلام می دارد. لذا ازکلیه نمایندگی ها ؛ تعمیرکاران ؛ شرکتهای صنعتی ؛ بانکها ؛ رستورانها ؛ سالنهای ورزشی ؛ بیمارستانها ؛ هتلها ؛ و مصرف کنندگان محترم خواهشمند است جهت هرگونه سفارش انجام کار فنی و یا تعمیرات و سرویس تخصصی با تلفنهای ما تماس حاصل فرمایید تا دراسرع وقت کادر آماده ومجرب مابه نیازهای فنی شما پاسخ د هند.

آدرس: کرج، میدان شهید فهمیده ساختمان زمرد ط2 واحد 6

تلفن تهران:02155881487    02155881490

تلفن کمالشهر:02634725677   02634725680

تلفن کرج:02632716856    09109427450

تعمیر بخاری گازی در کرج

رویال سرویس البرز مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس انواع بخاری گازی ؛ شومینه ؛ بخاری گازی کارگاهی ؛ بخاری گازی فن دار ؛ هیتر گازی صنعتی ؛ بخاری صنعتی ؛ هیتر گازی انرژی (انرژی ؛ ارج ؛ نیک کالا ؛ پلار ؛ آبسال و....) آمادگی خود راجهت هرگونه تعمیرات و سرویس زمستانه با کادری مجرب از متخصصین در کوتاهترین زمان ممکن اعلام می دارد. لذا ازکلیه نمایندگی ها ؛ تعمیرکاران ؛ شرکتهای صنعتی ؛ بانکها ؛ رستورانها ؛ سالنهای ورزشی ؛ بیمارستانها ؛ هتلها ؛ و مصرف کنندگان محترم خواهشمند است جهت هرگونه سفارش انجام کار فنی و یا تعمیرات و سرویس تخصصی با تلفنهای ما تماس حاصل فرمایید تا دراسرع وقت کادر آماده ومجرب مابه نیازهای فنی شما پاسخ د هند.

تعمیر و سرویس انواع پکیج در کرج، بوتان، تاچی، گلدایران، در تمام نقاط کرج

رویال سرویس البرز مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس انواع پکیج آمادگی خود راجهت هرگونه تعمیرات و سرویس زمستانه با کادری مجرب از متخصصین در کوتاهترین زمان ممکن اعلام می دارد. لذا ازکلیه نمایندگی ها ؛ تعمیرکاران ؛ شرکتهای صنعتی ؛ بانکها ؛ رستورانها ؛ سالنهای ورزشی ؛ بیمارستانها ؛ هتلها ؛ و مصرف کنندگان محترم خواهشمند است جهت هرگونه سفارش انجام کار فنی و یا تعمیرات و سرویس تخصصی با تلفنهای ما تماس حاصل فرمایید تا دراسرع وقت کادر آماده ومجرب مابه نیازهای فنی شما پاسخ د هند.آدرس: کرج، میدان شهید فهمیده ساختمان زمرد ط 2 واحد 6 02634725677 02634725680 02155881487 02632716856 02155881490

تعمیر و سرویس انواع آبگرمکن بوتان ، لورچ و ....در کرج

رویال سرویس البرز مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس انواع آبگرمکن آمادگی خود راجهت هرگونه تعمیرات و سرویس زمستانه با کادری مجرب از متخصصین در کوتاهترین زمان ممکن اعلام می دارد. لذا ازکلیه نمایندگی ها ؛ تعمیرکاران ؛ شرکتهای صنعتی ؛ بانکها ؛ رستورانها ؛ سالنهای ورزشی ؛ بیمارستانها ؛ هتلها ؛ و مصرف کنندگان محترم خواهشمند است جهت هرگونه سفارش انجام کار فنی و یا تعمیرات و سرویس تخصصی با تلفنهای ما تماس حاصل فرمایید تا دراسرع وقت کادر آماده ومجرب مابه نیازهای فنی شما پاسخ د هند.

تعمیر و سرویس انواع ماشین لباسشویی در کرج

رویال سرویس البرز مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس انواع ماشین لباسشویی آمادگی خود راجهت هرگونه تعمیرات و سرویس زمستانه با کادری مجرب از متخصصین در کوتاهترین زمان ممکن اعلام می دارد.