هرانچه باید در مورد یخچال بدانید

  • شنبه 7 اردیبهشت 1398
  • 1019 نفر

یخچال دستگاهی است که از یک وسیله ی سرد کننده به همراه یک عایق حرارتی برای انتقال گرما از داخل این محفظه به بیرون تشکیل میشود. از یخچال برای نگهداری مواد غذایی و داروییو همچنین دیگر چیزهای فاسد شدنی استفاده میشود. انواع یخچال ها عبارتند از: یخچال های طبیعی . دست ساز زیر زمینی . نفتی . گازی . عموم یخچال های امروزی که با جریان الکتریسیته کار میکنند.

            

 

در اینجا قصد داریم اجزای یخچال را به شما معرفی کنیم :

 

کمپرسور :

 

کمپرسور یخچال خانگی از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل شده است.که هر دو قسمت درون محفظه ای
فولادی واقع شده اند. 

 

  • قسمت الکتریکی در اغلب یخچال های خانگی یک الکترو موتور از نوع اسنکرون است که وظیفه ی به حرکت دراوردین قسمت مکانیکی را عهده دار میباشد.
  • قسمت مکانیکی در کمپرسور های یخچال های  خانگی شامل  یک سیلندر است که پیستون ان توسط هسته ی موتور الکتریکی به حرکت در می اید.

 

اواپراتور :

 

اواپراتور یک تبخیر کننده است که توسط موتور وارد کندانسور می شود و متراکم شده و تحت فشار بالا از حالت گاز به
مایع تبدیل می شود.و وارد خشک کن شده و سپس وارد لوله ی موئیمی شود و این باعث می شود که فشار کاهش
پیدا کرده و سپس وارد اواپراتور می شود. یک سر اواپراتور به سر لوله موئی و سر دیگر ان به ساکشن موتور متصل
می باشد و زمانی که ساکشن اتفاق دمی افتد باعث می شود که سطح فشار داخل اواپراتور پایین بیاید و همینطور
به جوشش دربیاید و از حالت مایع ارام ارام به گاز تبدیل شود  و این تبخیر باعث سرما و برودت میشود.

 

کندانسور :

کندانسور(چگالنده) قسمتی از سیستم است که وظیفه خنک‌سازی سیال عامل و بیشتر تبدیل بخار به مایع را به عهده دارد.در یخچال های خانگی معمولاً به صورت شبکه‌ای لوله‌ای بر روی دیواره پشت یخچال نصب شده‌است و در یخچالهای بزرگ فروشگاهی معمولاً شبیه رادیاتور اتوموبیل است که اغلب از یک فن جهت بهبود فرایند میعان نیز استفاده شده‌ است. 

 

ترموستات :

ترموستات نیز کار قطع و وصل شدن جریان برق به کمپرسور را انجام می‌دهد. در صورتی که وقتی دمای یخچال افرایش یافت با وصل شدن جریان برق کمپرسور شروع به کار می‌کند و داخل یخچال را خنک می‌کند و زمانی که دما پایین آمد جریان برق را از کمپرسور قطع می‌کند.

 

 

انواع یخچال فریزر بر اساس طراحی و کاربرد :

 

  • یخچال فریزر، فریز پایین یا Bottom freezer
  • یخچال فریزر دوقلو
  • یخچال فریزر ساید بای ساید Side by side
  • یخچال فریزر در فرانسوی یا فرنچ دور French door
  • یخچال فریزر، فریز بالا یا Top freezer
 

در این بخش قصد داریم چند مورد از مشکلات رایج یخچال فریزر را بررسی کنیم :

 

مشکل اول: صدای یخچال فریزر زیاد است

 

راه حل احتمالی :  

موتور فن اواپراتور باید تعویض شود. با این حال باید مطمئن شوید هنگامی که چنین اتفاقی می افتد، سایر فریزرهایی که دقیقا همان صدا را میدهند با تعویض موتور فن اواپراتور مشکل آنها برطرف شده است. همچنین سر و صدای فریزر ممکن است به دلایل زیر نیز باشد:

 

• صداهای کلیک مانندی که یخ ساز به خاطر عبور یخ ها به درون مخزن ایجاد میکند.
• صداهای سیز مانندی که به خاطر سیکل یخ زدایی ایجاد میشود.
• صداهای شرشر مانند ریختن آب که در حین فرآیند یخ سازی ایجاد میشود.
• صدای فش فش یا غژغژ که به خاطر کم و زیاد شدن سرعت فن ایجاد میشود.

 

مشکل دوم: برفک یخچال فریزر

 

به وجود آمدن برفک و یخ زدن داخل یخچال از جمله مواردی است که سبب کاهش راندمان و افت عملکرد سرمایشی یخچال و نیز مشکلاتی در ادامه کار می شود.

 

علت برفک زدن یخچال:

دلیل تشکیل برفک یخچال  بسیار ساده است. هر زمانی، هوای خنک باید در داخل اجزای مختلف یخچال به گردش درآمده و جریان داشته باشد. در صورتی که این هوای خنک با هوای گرم یا مرطوب که از خارج یخچال وارد می شود، برخورد داشته باشد، در نقطه اختلاط این دو جریان برفک به وجود می آید. با گذشت زمان و سفت و سخت شدن این برفک ها با یخ زدگی داخل یخچال مواجه خواهیم شد.

 

راه حل رفع برفک یخچال:

بسته به محلی که برفک تشکیل شده است، علت یخ زدن داخل یخچال متفاوت بوده و عیب یابی مشکل برفک یخچال متفاوت می باشد:

• ممکن است برفک در اطراف درب فریزر تشکیل شود. این حالت نشان دهنده این است که درب یخچال فریزر کاملا بسته نشده است. بسته ها یا مواد غذایی که ممکن است مانع از قرارگیری درست واشر درب شوند را مرتب کنید. مثلا بسته های مواد غذایی که بیش ازحد به هم چسبیده اند، کشویی که بطور کامل بسته نشده است، جایخی های مکعبی که به درستی در جای خود قرار نگرفته اند و غیره.

 

ممکن است ایراد از واشر یا بست درب باشد. مطمئن شوید که این بستها سالم بوده و کاملا به درب چسبیده اند. وجود هرگونه پارگی و یا ساییدگی در لاستیک دور درب یخچال فریزر نشان دهنده زمان تعویض لاستیک دور درب می باشد.

 

• اگر برفک کم و در همه جا دیده میشود، ممکن است بدلیل دمای خیلی پایین یخچال فریزر باشد. اگر دمای تنظیم شده دستگاه خیلی پایین باشد، دستگاه فرصتی برای از بین بردن رطوبت هوای سرد درون خود نخواهد داشت و قبل از اینکه دستگاه سیکل خنک سازی بعدی را شروع کند، این رطوبت به برفک یخچال تبدیل میشود. مطمئن شوید که دمای فریزر در حدود ﹾ۰ فارنهایت (ﹾ۱۸- سانتیگراد) و دمای یخچال در حدود ﹾ۳۷ فارنهایت (ﹾ۳ سانتیگراد) تنظیم شده باشد.

• در صورتیکه برفک در همه جا تشکیل شده و سخت و یخ زده شده است، ممکن است درب یخچال برای مدتی باز گذاشته شده باشد. در این حالت ابتدا، یخ زدگی در منطقه اطراف درب خواهد بود اما درنهایت کل فضای داخل دستگاه را دربرمیگیرد. در اغلب موارد، رفع این مسئله باعث میشود پس از ۲ دور یخ زدایی، برفک یخچال از بین رفته و دستگاه به وضعیت عادی بازگردد.

• هنگامی که برفک تنها در قسمت عقبی بخش فریزر جایی که سیم پیچ اواپراتور قرار گرفته، به وجود می آید، از وجود مشکلی در چرخه یخ زدایی خبر می دهد. با توجه به دستگاه، این مشکل میتواند به خاطر خراب شدن هیتر، بیمتال، سنسور یخ زدایی، تایمر یخ زدایی یا برد کنترل کننده باشد. لذا برای عیب یابی دقیقتر باید جزئیات این بخش ها به دقت توسط متخصص فنی بررسی شود.

البته به یاد داشته باشید که اگر خانه شما دارای سطح رطوبت بالایی است، هر بار با باز و بسته نمودن درب یخچال فریزر خود، مقداری از این هوای مرطوب وارد دستگاه شده و موجب تشکیل برفک می گردد. در این شرایط، هیتر داخلی دستگاه قادر به ذوب این برفک ها و یخ ها خواهد بود

 

 

مشکل سوم: خاموش نشدن یخچال یا کارکردن طولانی یخچال

 

علت خاموش نشدن یخچال می تواند چندین چیز مختلف باشد. در هر صورت، اگر یخچال پیوسته کار کند، نه تنها باعث ایجاد سر و صدای زیاد شده بلکه باعث افزایش مصرف برق و هزینه گزاف آن در انتهای هر ماه می گردد.

• یکی از دلایل خاموش نشدن یخچال فریزر و کارکرد زیاد یا پیوسته آن، وجود گرد و غبار و آلودگی در محیط خانه و مخصوصا اطراف کویل ها یا لوله های کندانسور یخچال است. در چنین مواقعی لازم است تا با دسترسی به پشت یخچال فریزر و تمیز نمودن کویل های کندانسور و زدودن هرگونه غبار و آلودگی از روی آنها، در هنگامی که دستگاه از برق بیرون کشیده شده، اقدام به رفع مشکل نمایید.

• یکی دیگر از دلایل خاموش نشدن یخچال و کارکرد بیش از حد یخچال فریزرها، تنظیم دمای یخچال فریزر بر روی مقادیر پایین بوده که اشتباه است. این امر موجب کارکرد زیاد کمپرسور و استهلاک آن می گردد که از عمر مفید یخچال فریزر می کاهد. همچنین موجب یخ زدن مواد غذایی در یخچال می گردد. طبیعی است که در صورتیکه یخچال فریزر بیش از اندازه خنک نماید و دمای داخل دستگاه بسیار پایین باشد، منجر به یخ زدن وسایل داخل یخچال می شود. دمای مطلوب برای نگهداری وسایل و جلوگیری از فساد و یا یخ زدگی مواد غذایی در یخچال، بازه بین ۲/۸ تا ۴/۴ درجه سانتیگراد می باشد. دمای یخچال را بر روی مقدار مطلوب قرار دهید و با آزمایش آن توسط دماسنج آن را کنترل نمایید.

• ممکن است موارد مطرح شده موجب رفع مشکل نشوند. بطور کلی مهمترین اجزائی که در رابطه با خاموش نشدن و کارکردن طولانی یخچال می بایست بررسی شوند: شامل تایمر دیفراست، هیتر دیفراست ترموستات دیفراست و موتور فن کندانسور و اواپراتور میگردد، که در اینصورت لازم است توسط متخصصین و تعمیرکاران باتجربه بازرسی و تست شوند.

 

مشکل چهارم: یخچال اتومات نمی کند و روشن نمی شود

 

اتومات نکردن یخچال و روشن نشدن آن قطعا مشکل بزرگ و شاید به نوعی بزرگترین مشکل یخچال فریزر به حساب بیاید. چرا که عمر مواد غذایی دوام کوتاهی داشته و به سرعت فاسد می شوند. لذا در صورت ادامه داشتن این مشکل و روشن نشدن یخچال، امکان فساد مواد غذایی و ضرر و زیان گزاف وجود خواهد داشت. دلایلی که ممکن است باعث بروز چنین مشکلی برای یخچال شما شوند، متفاوت است و در صورتی که ایراد کوچکی وجود داشته باشد، ممکن است خودتان از پس عیب یابی و سپس رفع این مشکل بربیایید. با این وجود در اکثر اوقات لازم است تا با متخصص مجرب در این زمینه تماس گرفته و کمک بخواهید.

در اینجا قصد داریم تا به شما در رابطه با علت روشن نشدن یخچال کمک نموده و دلایلی که ممکن است منجر به بروز این مشکل می شوند را معرفی نماییم.

• فیوز برق را چک کنید: با وجود سادگی این مرحله، اما بهتر است اطمینان حاصل کنید که با تغییر فیوز برق و اتصال دو شاخه دستگاه به یه پریز دیگر مشکل رفع می گردد یا خیر.

• برد کنترل الکترونیکی: برد کنترل یخچال یکی از قطعات الکترونیکی بسیار حساس و نیز گران قیمت دستگاه به حساب می آید که وظیفه تنظیم و کنترل دما و کنترل سیستم دیفراست و کمپرسور را بعهده دارد. ممکن است ایراد کوچکی در برد کنترل الکترونیکی یخچال به روشن نشدن و کار نکردن آن منجر شود. این جزء از یخچال می بایست توسط تعمیرکاز متخصص بررسی و تعمیر شود.

• سوئیچ کنترل دمای سرد: این سوئیچ که گاها سوئیچ کنترلر دما نیز خوانده می شود، کمپرسور و فن را راه اندازی میکند و تا زمانیکه فن ها شروع به کار نکنند، یخچال فریزر روشن نخواهد شد. در صورت وجود ایراداتی در مدار، ممکن است این سوئیچ دچار عیب گردیده و لازم باشد تا توسط تکنسین تعمیر گردد و یا در صورت عیب کلی، ملزم به تعویض شود.

• رله اورلود: هنگامی که متوجه صدای کلیک خفیفی در یخچال خود شدید و با روشن نشدن یخچال روبه رو گشتید، ممکن است مشکل از رله اورلود باشد. تعمیر و بررسی این رله، کاری نیست که بدون تخصص و مهارت تکنسین قابل انجام باشد. متخصصین حاذق با بررسی دستگاه به کمک مولتی متر و انجام دیگر تست های پیچیده، از صحت کارکرد رله باخبر شده و ممکن است در مواقعی نیز به تعویض آن توصیه نمایند.

 

مشکل پنجم: فریزر کار نمی کند

 

راه حل احتمالی:

کنترل های الکترونیکی باید جایگزین شوند. اما ابتدا بررسی کنید که آیا چراغ‌ داخلی یخچال و چراغ فریزر کار میکند یا نه. اگر کار نمی کنند، ممکن است که برق به دستگاه نمی رسد. بررسی کنید که کنترل های دستگاه به درستی تنظیم شده اند:

• دستگاه های جدیدتر یک نمایشگر حالت دمو (حالت فروشگاهی) دارند که در حالت های خاص یخچال فریزر را بدون سرمادهی راه اندازی می کند.
در اغلب موارد، دستورالعمل های مربوط به نحوه قرار دادن دستگاه در داخل یا خارج از حالت دمو را می توانید در بخش تنظیم کنترل های دستگاه در دفترچه راهنما مطالعه کنید

 

 

یخچال های ساید بای ساید :

 

 

 یخچال هایی در ابعاد بزرگ که توسط خطی عمودی به دو قسمت یخچال و فریزر تقسیم شده است و بر خلاف یخچال های دوقلو کاملاً به هم چسبیده هستند. البته یخچال های ساید بای ساید  نیز دارای طراحی های متنوعی هستند ، برخی از یخچال های ساید بای ساید از طراحی خاص موسوم به DOOR-IN-DOOR بهره می برند.

اگر به گذشته های دور برگردیم و به آن زمان ها برویم که هنوز دستگاه به نام یخچال وجود نداشت و مردم چاله های یخ یا همان یخ چاله ها مواد غذایی خود را نگهداری می کنند ، متوجه پیشرفت سریع تکنولوژی در این مدت خواهید شد . اولین یخچال در سال 1834 میلادی توسط یک مخترع آمریکایی تولید شد . از تولید یخچال های معمولی مدت زمان زیادی نمی گذرد . یخچال هایی ساده و یک درب که یک فریزر در بالا داشتند و یخچال نیز با چند قفسه در پایین قرار داشت این یخچال ها در اوج سادگی طراحی شده بودند و در آن زمان محبوبیت زیادی هم داستند . با پیشرفت تکنولوژی و ورود فناوری و قابلیت های مختلف به دینای لوازم خانگی صنعت لوازم خانگی نیز تحت تاثیر قرار گرفت و به شدت منقلب شد . از طرفی رقابت سازندگان نیز تاثیر بسزایی در تسریع رشد پیشرفت و تکنولوژی داشت . از یخچال های ساده و معمولی گذشتیم و به یخچال فریزرهای فریز بالا و فریز پایین رسیدیم .

ین یخچال ها از یخچال فریزر های معمولی پیشرفته تر بودند و با جدا کردن یخچال و فریزر ، طراحی را به اوج زیبایی خود رسانده بودند ، از طرفی هم یخچال های فریز بالا و فریز پایین در میزان مصرف انرژی نیز صرفه جویی زیادی به عمل آورده و تا حد زیادی از هدررفت انرژی جلوگیری کردند . روز ها و ماه ها و سال ها سپری شد تا اینکه یخچال های کنار در کنار با عنوان معروف side by side راهی بازار شدند .این یخچال ها بازار را به تسخیر خود درآوردند و حتی تکنولوژی را متعجب ساختند و همه ی خریداران و کاربران را انگشت به دهان گذاشتند . یخچال ساید بای ساید در واقع از به معنی کنار در کنار است و از یک یخچال و یک فریزر جداگانه و چسبیده به هم تشکیل شده است . یخچال های side by side نه تنها زیبایی خاصی داشتند و حس مدرنیته و لوکس را به محیط آشپزخانه می بخشیدند ، بلکه با اختصاص دادن دو بخش مجزا به یخچال و فریزر فضای بسیار وسیعی برای ذخیره و نگهداری موادغذایی داخل یخچال و فریزر را فراهم آورده ، دیگر نیازی نیست برای دسترسی به مواد غذایی داخل یخچال و داخل فریزر ، درب هر دوبخش را باز کرد و کلی انرژی سرد و خنک را هدر داد . از دیگر یخچال فریزرهای موجود در بازار می توان یخچال فرنچ را نام برد که ترکیبی از یخچال ساید بای ساید و یخچال فریز پایین است .

یخچال فریزر یکی از لوازم خانگی کاربردی و بسیار ضروری است در واقع هر جا یخچال است ، زندگی و خانه ای هم هست . اصلاً هیچ آشپزخانه ای بدون یخچال نمی توان پیدا کرد شاید خرید ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی و یا غذاساز و چای ساز و … حتماً و حتماً در هر آشپزخانه ای وجود ندارد ، اما بدون یخچال فریزر هیچ آشپزخانه ای کامل نیست . حال که خرید یخچال فریزر تا این اندازه لازم و ضروری است چه چیزی بهتر از یخچال فریزر ساید بای ساید .

 

تعمیر و نصب و گارانتی یخچال های ساید بای ساید در رویال سرویس البرز.

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید در کرج :

یخچال فریزر و یا ساید بای ساید جز وسایلی هستند که امروزه به شکل‌های مختلف همه ی خانه‌ها وجود دارد.

یخچال فریزر و ساید بای ساید از جمله مدل هایی که بیش تر استفاده می شود.

یخچال‌های خوابیده و ایستاده امروزه فقط در صنعت و فروشگاه‌ها به کار می‌رود.

امروزه و با توجه به قیمت بسیار بالای وسایل برقی از جمله یخچال و فریزر بسیار مهم است که در حفظ نگهداری از آن ها کوشا باشیم.

حال می‌خواهیم به انجام چند راهکار در مورد نگهداری و مراقبت از یخچال فریزر و ساید بای ساید بپردازیم :

ساید بای ساید و یخچال فریزر را در مکانی از آشپزخانه نصب کنید که به دور از وسایل حرارتی نظیر اجاق گاز، فر و آبگرمکن باشد.

پشت ساید بای ساید و یخچال فریزر در کمترین حالت باید حدود 10 الی 15 سانتیمتر از دیوار فاصله داشته باشد.

این کار باعث می‌شود هوا در پشت آن به راحتی جریان داشته باشد و مانع از گرم شدن در اثر چسبیدن به دیوار شود.

طول عمر یخچال فریزر و ساید بای ساید بر اثر باز و بسته شدن بیش از حد درب آن کاهش می‌یابد

ترجیحا درب دستگاه را زیاد و باز و بسته نکنید و درب را به مدت طولانی باز نگذارید.

یخچال فریزر و ساید بای ساید باید مقداری از سطح زمین فاصله داشته باشد.

این فاصله باعث می‌شود تا قسمت زیرین بر اثر کثیفی و یا آب راکد دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نشود.

البته ناگفته نماند که این موضوع در یخچال‌های قدیمی هم صدق می‌کند.

امروزه پایه‌های بلند و ضدزنگی را در قسمت پایینی قرار می‌دهند، تا نیازی به گذاشتن پالت در زیر آن نباشد.

برای افزایش طول عمر ساید بای ساید و یخچال فریزر، نوار و یا لاستیک دور درب همیشه باید تمیز باشد.

سطح تماس آن نیز باید پاکیزه و عاری از هرگونه آلودگی باشد تا قدرت چسبندگی آهنربای آن بیشتر شود و مانع از باز بودن بی مورد درب شود.

 

تعمیر یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید در کرج :

 

زمانی که شما به تعمیر یخچال فریزر احتیاج پیدا میکنید میتوانید با رویال سرویس تماس بگیرید.

تکنسین های حرفه ای ما در اسرع وقت به مشکلتان رسیدگی می نمایند.

خیلی مهم است که شما در زمان تماس با همکاران ما مدل و برند دستگاه خود را اعلام نمایید.

 

 

تعمیر یخچال در نقاط مختلف:

 

 

   ازادگان استاندارد . باغستان جهان نما . جهانشهر . درختی .دهقان ویلا

  دولت اباد . ساسانی . شاهین ویلا . سرحد اباد . شهرک اوج . شهرک بنفشه . بعثت .خاتم الانبیا .

  شهرک فهمیده . طالقانی . قلم . مهرشهر . مهر ویلا . میدان نبوت .هفت تیر . چهارصد دستگاه . کرج نو .

 کرج . کیانمهر . کوی کارمندان . گلشهر . گوهردشت . گلشهر ویلا . محمدشهر.کمالشهر.حصارک

   

 

پرسنل مجرب رویال سرویس در کمترین زمان ممکن  و با تجهیزاتی کامل در صورت تماس شما برای نصب و یا تعمیر دستگاه با شما تماس گرفته و در محل حضور پیدا میکنند.

 

 

 

 

تعمیر بخاری گازی در کرج

رویال سرویس البرز مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس انواع بخاری گازی ؛ شومینه ؛ بخاری گازی کارگاهی ؛ بخاری گازی فن دار ؛ هیتر گازی صنعتی ؛ بخاری صنعتی ؛ هیتر گازی انرژی (انرژی ؛ ارج ؛ نیک کالا ؛ پلار ؛ آبسال و....) آمادگی خود راجهت هرگونه تعمیرات و سرویس زمستانه با کادری مجرب از متخصصین در کوتاهترین زمان ممکن اعلام می دارد. لذا ازکلیه نمایندگی ها ؛ تعمیرکاران ؛ شرکتهای صنعتی ؛ بانکها ؛ رستورانها ؛ سالنهای ورزشی ؛ بیمارستانها ؛ هتلها ؛ و مصرف کنندگان محترم خواهشمند است جهت هرگونه سفارش انجام کار فنی و یا تعمیرات و سرویس تخصصی با تلفنهای ما تماس حاصل فرمایید تا دراسرع وقت کادر آماده ومجرب مابه نیازهای فنی شما پاسخ د هند.

تعمیر و سرویس انواع پکیج در کرج، بوتان، تاچی، گلدایران، در تمام نقاط کرج

رویال سرویس البرز مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس انواع پکیج آمادگی خود راجهت هرگونه تعمیرات و سرویس زمستانه با کادری مجرب از متخصصین در کوتاهترین زمان ممکن اعلام می دارد. لذا ازکلیه نمایندگی ها ؛ تعمیرکاران ؛ شرکتهای صنعتی ؛ بانکها ؛ رستورانها ؛ سالنهای ورزشی ؛ بیمارستانها ؛ هتلها ؛ و مصرف کنندگان محترم خواهشمند است جهت هرگونه سفارش انجام کار فنی و یا تعمیرات و سرویس تخصصی با تلفنهای ما تماس حاصل فرمایید تا دراسرع وقت کادر آماده ومجرب مابه نیازهای فنی شما پاسخ د هند.آدرس: کرج، میدان شهید فهمیده ساختمان زمرد ط 2 واحد 6 02634725677 02634725680 02155881487 02632716856 02155881490

تعمیر و سرویس انواع آبگرمکن بوتان ، لورچ و ....در کرج

رویال سرویس البرز مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس انواع آبگرمکن آمادگی خود راجهت هرگونه تعمیرات و سرویس زمستانه با کادری مجرب از متخصصین در کوتاهترین زمان ممکن اعلام می دارد. لذا ازکلیه نمایندگی ها ؛ تعمیرکاران ؛ شرکتهای صنعتی ؛ بانکها ؛ رستورانها ؛ سالنهای ورزشی ؛ بیمارستانها ؛ هتلها ؛ و مصرف کنندگان محترم خواهشمند است جهت هرگونه سفارش انجام کار فنی و یا تعمیرات و سرویس تخصصی با تلفنهای ما تماس حاصل فرمایید تا دراسرع وقت کادر آماده ومجرب مابه نیازهای فنی شما پاسخ د هند.

تعمیر و سرویس انواع ماشین لباسشویی در کرج

رویال سرویس البرز مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس انواع ماشین لباسشویی آمادگی خود راجهت هرگونه تعمیرات و سرویس زمستانه با کادری مجرب از متخصصین در کوتاهترین زمان ممکن اعلام می دارد.