تعمیر و سرویس انواع آبگرمکن در فردیس

  • دوشنبه 5 آذر 1397
  • 1088 نفر

تعمیر آبگرمکن دیواری از نمونه کارهایی هست که به عقیده بعضی ها، کار راحت و بی دردسری است. اما با وجود همه سادگی ها در تعمیر آبگرمکن دیواری ، ظرافت های خاصی در آن نهفته است که نیاز به یک متخصص را واجب می سازد.

 

تعمیر و سرویس انواع آبگرمکن در فردیس

تعمیر آبگرمکن دیواری از نمونه کارهایی هست که به عقیده بعضی ها، کار راحت و بی دردسری است. اما با وجود همه سادگی ها در تعمیر آبگرمکن دیواری ، ظرافت های خاصی در آن نهفته است که نیاز به یک متخصص را واجب می سازد.

عوامل موثر بر قیمت تعمیر آبگرمکن دیواری

تمامی ساختمان ها از جمله خانه، محل کار، دفاتر اداری و … برای مصارف مختلف نیاز به آبگرمکن دارند، اما ممکن است به دلایل مختلف برای آبگرمکن ساختمان مشکل پیش بیاید و آب سرد باشد، در چنین مواقعی نیاز است شما با یک تعمیرکار آبگرمکن تماس بگیرید. آبگرمکن ها در انواع مختلفی تولید می شوند که با توجه به نیاز و تعداد نفرات خانوار می توانید آن را تهیه و نصب نمایید، اما اگر آبگرمکن شما به خوبی کار نمیکند، می توانید برای تعمیر آن با موسسه ی خدمات فنی رویال سرویس البرز تماس بگیرید.

انواع آبگرمکن ( گازی و برقی )

زمانی که شما با تعمیرکار آبگرمکن ما تماس میگیرید، خیلی مهم است که به او بگویید چه نوع آبگرمکنی دارید، چون ممکن است نوع تعمیراتی که برای آبگرمکن گازی با آبگرمکن برقی انجام می شود، متفاوت باشد. پس اگر آبگرمکن شما به خوبی کار نمی کند با رویال سرویس البرز تماس بگیرید ما در کمترین زمان ممکن تعمیرکار حرفه ای آبگرمکن را به محل  شما اعزام می کنیم.

آب گرم کن های گازسوز شامل دو نوع آبگرمکن های مخزن دار و آبگرمکن های آنی دیواری می باشند. آب گرم کن های آنی دیواری را آب گرم کن های بدون مخزن نیز می گویند.

تعمیر آبگرمکن دیواری

آب گرمکن های دیواری از اجزا زیر ساخته شده اند:

کلاهک تعدیل

رویه دستگاه

 مبدل گرمایی

 مجموعه مشعل

 مجموعه رگوالتور گاز

 مجموعه رگوالتور آب

 صفحه پشتی آب گرم کن
 

موسسه ی فنی و تخصصی رویال سرویس البرز با بهره گیری از توان نیروی متخصص و کارآزموده توانسته است یکی از به روزترین خدمات  نصب و راه اندازی و تعمیرات انواع آبگرمکن در سطح استان البرز و شهر کرج و شهر فردیس  ارائه دهد.رویال سرویس البرز در سراسر استان البرز و شهر کرج و شهر فردیس  این افتخار را دارد که با معقول ترین هزینه جهت رفاه حال شهروندان خدمات خود را در زمینه ی تعمیرات پکیج ارائه دهد.رویال سرویس البرز در زمینه ی تعمیرات پکیج به صورت کاملا علمی و تخصصی در سطح استان البرز و شهر کرج و شهر فردیس  فعالیت میکند.

عیب یابی و تعمیر آبگرمکن دیواری

تعمیر آبگرمکن در فردیس

ما در ادامه چند نمونه از نشانه های عیب آبگرمکن دیواری را برایتان بازگو می کنیم و روش های تعمیر آبگرمکن دیواری و  عیب یابی آن را برایتان شرح داده ایم.

الکترود جرقه زن، جرقه نمی زند .

وایر دارای قطعی است که باید آن را تعویض کنید.

اتصال وایر از محل خود جدا شده است که باید آن را در محل خودش قرار دهید.

اتصال وایر شل است که باید آن را محکم کنید.

نوک الکترود جرقه زن کثیف است که باید آن را تمیز کنید.

چینی الکترود شکستگی دارد که باید آن را تعویض نمایید.

شمعک روشن نمی شود.تعمیر آبگرمکن دیواری

شیر پروانه ای بسته است که باید آن را باز کنید.

صافی شمعک گرفته است که باید آن را تعویض نمایید.

مجرای نازل شمعک گرفتگی دارد که باید آن را تمیز کنید.

شمعک خاموش می شود.

ترموکوپل خراب است که باید آن را تعویض کنید.

مهره ترموکوپل شل است که باید آن را محکم کنید.

شیر مغناطیسی خراب است که باید آن را تعویض نمایید.

شعله شمعک کوتاه است که میبایست مسیر عبور گاز تا شمعک را تمیز نمایید.

شعله شمعک کوتاه و زرد رنگ است.

صافی شمعک گرفته است که باید آن را تمیز کنید.

مجرای نازل شمعک گرفتگی دارد که میبایست آن را تمیز نمایید.

صافی مجرای هوا کثیف است که باید آن را تمیز کنید.

شیر آب گرم باز است ولی مشعل روشن نمی شود.

گاز ساختمان قطع است که باید با شرکت گاز تماس گرفته تا آن را وصل نمایند.

شیر ربع گرد گاز آبگرمکن بسته است که باید آن را باز کنید.

صافی آب گرفتگی دارد که باید آن را تمیز نمایید.

شیپوره رگولاتور آب گرفتگی دارد که باید آن را تنظیم نمایید.

بعد از باز کردن شیر آب گرم، مشعل بلافاصله روشن نمی شود.

شیر احتراق آهسته خراب است که باید آن را تعویض نمایید.

اورینگ سوپاپ اصلی گاز خراب است که میبایست آن را تعویض نمایید.

بر روی ساقه سوپاپ آب رسوب وجود دارد که باید آن را تمیز کنید.

هواگیری آبگرمکن دیواری

برخی مشکلات آبگرمکن دیواری معمولا با هواگیری آبگرمکن دیواری برطرف می شود. اگر آبگرمکن دیواری شما آب را به خوبی گرم نمی کند، افت فشار دارد یا پکیج ها به خوبی گرم نمی شوند، می توانید با آموزش هواگیری شوفاژ و آبگرمکن دیواری آن را هواگیری کنید.

اگر برای تعمیر پکیج دیواری، تعمیر بخاری گازی، هواگیری شوفاژ و تعمیر آبگرمکن نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

موسسه ی رویال سرویس البرز در خدمت شما09124630643

تلفن تهران:02155881487     02155881490

تلفن کمالشهر:02634725677    02634725680

تلفن کرج:02632716856      09109427450

تعمیر بخاری گازی در کرج

رویال سرویس البرز مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس انواع بخاری گازی ؛ شومینه ؛ بخاری گازی کارگاهی ؛ بخاری گازی فن دار ؛ هیتر گازی صنعتی ؛ بخاری صنعتی ؛ هیتر گازی انرژی (انرژی ؛ ارج ؛ نیک کالا ؛ پلار ؛ آبسال و....) آمادگی خود راجهت هرگونه تعمیرات و سرویس زمستانه با کادری مجرب از متخصصین در کوتاهترین زمان ممکن اعلام می دارد. لذا ازکلیه نمایندگی ها ؛ تعمیرکاران ؛ شرکتهای صنعتی ؛ بانکها ؛ رستورانها ؛ سالنهای ورزشی ؛ بیمارستانها ؛ هتلها ؛ و مصرف کنندگان محترم خواهشمند است جهت هرگونه سفارش انجام کار فنی و یا تعمیرات و سرویس تخصصی با تلفنهای ما تماس حاصل فرمایید تا دراسرع وقت کادر آماده ومجرب مابه نیازهای فنی شما پاسخ د هند.

تعمیر و سرویس انواع پکیج در کرج، بوتان، تاچی، گلدایران، در تمام نقاط کرج

رویال سرویس البرز مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس انواع پکیج آمادگی خود راجهت هرگونه تعمیرات و سرویس زمستانه با کادری مجرب از متخصصین در کوتاهترین زمان ممکن اعلام می دارد. لذا ازکلیه نمایندگی ها ؛ تعمیرکاران ؛ شرکتهای صنعتی ؛ بانکها ؛ رستورانها ؛ سالنهای ورزشی ؛ بیمارستانها ؛ هتلها ؛ و مصرف کنندگان محترم خواهشمند است جهت هرگونه سفارش انجام کار فنی و یا تعمیرات و سرویس تخصصی با تلفنهای ما تماس حاصل فرمایید تا دراسرع وقت کادر آماده ومجرب مابه نیازهای فنی شما پاسخ د هند.آدرس: کرج، میدان شهید فهمیده ساختمان زمرد ط 2 واحد 6 02634725677 02634725680 02155881487 02632716856 02155881490

تعمیر و سرویس انواع آبگرمکن بوتان ، لورچ و ....در کرج

رویال سرویس البرز مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس انواع آبگرمکن آمادگی خود راجهت هرگونه تعمیرات و سرویس زمستانه با کادری مجرب از متخصصین در کوتاهترین زمان ممکن اعلام می دارد. لذا ازکلیه نمایندگی ها ؛ تعمیرکاران ؛ شرکتهای صنعتی ؛ بانکها ؛ رستورانها ؛ سالنهای ورزشی ؛ بیمارستانها ؛ هتلها ؛ و مصرف کنندگان محترم خواهشمند است جهت هرگونه سفارش انجام کار فنی و یا تعمیرات و سرویس تخصصی با تلفنهای ما تماس حاصل فرمایید تا دراسرع وقت کادر آماده ومجرب مابه نیازهای فنی شما پاسخ د هند.

تعمیر و سرویس انواع ماشین لباسشویی در کرج

رویال سرویس البرز مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس انواع ماشین لباسشویی آمادگی خود راجهت هرگونه تعمیرات و سرویس زمستانه با کادری مجرب از متخصصین در کوتاهترین زمان ممکن اعلام می دارد.